DÖNER TÜKETİCİSİ SORULARI
DÖNER KULLANICISI SORULARI
SATIŞ NOKTASI SORULARI
 
bilgi formu

danışma
 

SIK SORULAN SORULAR: SATIŞ NOKTASI SORULARI

Sözleşmede ne gibi maddeler var?

Sözleşmede Marka koruma ve genel çalışma kurallarıyla ilgili maddeler mevcuttur. Onaylı markaların kullanılması bunlardan biridir. Bereket Döner restoranları BD yönetimi tarafından onaylanmış kaliteli ve önde gelen markaları kullanmak durumundadır.

sayfa başına dön
Bereket Döner restoranı olması için uygun yerlerin özellikleri nelerdir?

Bereket Döner restoranı için bulunan yerin temiz,düzgün ,operasyona uygun, işlek ve kendini gösteren, havalandırmaya uygun, aileye hizmet verebilecek nitelikte ve Lokasyonda olması gerekmektedir. 3 tip restoran şekli vardır:

Cadde Üstü restoran: Genelde en az 120 m2 , bir mutfak ve depolama alanı olan ,bay ve bayan WC bulunan, müşteri alanı 10 masadan fazla restoranlardır.

Alışveriş merkezi: AVM şartlarına göre mimari projesiyapılan mağazalardır.

Corner: Metrekaresi düşük ,sınırlı menü satan ve kısıtlı oturma yeri olan mağazalardır.(Sadece kirası yüksek veya uygun yer bulunamayan yerlere olabilir.)

Bereket Döner Restoranı olması düşünülen yer yetkililerce incelenerek uygunluğu onaylanır, daha sonra proje ve inşaat ekibi tarafından ziyaret edilen yer için, yerleşim planı ve İnşaat planı çıkarılır.İşletmeci kendi inşaat ekibini kullansa dahi proje çalışmaları ve denetlenmesi Bereket Döner ekibine aittir.Bu işlemlerin maliyeti işletmeci adayına fatura edilir.

sayfa başına dön
bereketdöner