Babalar Mutfakta | Bereket Doner

Babalar Mutfakta Yarışması

Yarışmaya katılmak isteyenlerin, marketten alacakları Bereket Döner ürünleri ile lezzetler oluşturup, 1 dakikalık video veya aşamaları gösteren 5 adet fotoğraf çekmeleri, @bereketdoner instagram hesabını takip ederek #bereketdoner ve #babalarmutfakta etiketleri ile instagram hesaplarında paylaşmış olmaları gerekmektedir.

Fotoğraf İle Katılım


Fotoğraf İle KatılımVideo İle KatılımKatılım Şartları


Yarışma Bereket Döner instagram (www.instagram.com/bereketdoner) sayfası üzerinde gerçekleşecektir. Aşağıda belirtilen prosedür kapsamında ilgili yarışmaya katılan herkes bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.
1. Yarışma sadece instagram üzerinde gerçekleşmektedir. Yarışmaya katılanların Bereket Döner instagram (www.instagram.com/bereketdoner) sayfasını takip etmeleri gerekmektedir.
2. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmaya katılım için herhangi bir ticari koşul bulunmamaktadır.
3. Yarışma 09 Haziran 2018 Cumartesi günü instagram’da başlayacak ve 30 Haziran 2018 Pazar günü saat 23:59’da sona sona erecektir.
4. Yarışmaya katılmak isteyenlerin, marketten alacakları Bereket Döner ürünleri ile lezzetler oluşturup, 1 dakikalık video veya aşamaları gösteren 5 adet fotoğraf çekmeleri (fotoğraf ile katılım koşulları aşağıda belirtilmiştir) #bereketdoner ve #babalarmutfakta etiketleri ile instagram hesabında paylaşmış olmaları gerekmektedir.
5. Katılımcıların çekmiş oldukları video ve fotoğraflar arasından en fazla beğeni almış olan paylaşım Koçtaş’tan 5000 TL’lik hediye çeki kazanacaktır. En yüksek beğeni alan 2,3,4,5 ve paylaşımlar ise Bereket Döner Restoranlarında (3’er misafirleri ile birlikte toplamda 4 kişi olmak üzere) arzu ettikleri menü (ya da yemeği) yeme hakkı kazanacaklardır. Bunlara ilaveten jüri tarafından sunum, zorluk, yenilik gibi kriterler doğrultusunda belirlenecek 5 kişi (yanlarında 3’er misafirleri ile birlikte) istedikleri birer menü (ya da yemeği) yeme hakkı kazanacaklardır.
6. Yarışma sonunda kazanan kişi ile direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda, kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan – Bereket Döner San. Ve Tic. A.Ş sorumlu değildir.
7. Kazananlar, Bereket Döner tarafından 3 Temmuz 2018 tarihinde sosyal medya hesaplarımızdan (Facebook / Twitter / Instagram) duyurulacaktır.
8. Bereket Döner yarışmayı dilediği zamanda durdurma veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Bereket Döner'in iradesi ve kontrolü dışında gerçekleşecek ve yarışmanın devamını imkansız hale getirecek tüm sebepler Bereket Döner'in dolayısıyla yarışmayı durdurma ve iptal etme hakkı vardır. Bu durumda Bereket Döner'in herhangi bir sorumluluğu bulunmayacak ve herhangi bir tazminat yükümlülüğü altında bulunmayacaktır.
10. Katılımcıların kazanması halinde isminin Bereket Döner’in sosyal ağ hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olur. Kazananların, ödül alırken çekilen resmi sosyal medyada yayınlanacaktır.
11. Katılımcılar, kişisel bilgilerini tam ve doğru olarak iletmek zorundadır. Eksik ya da yanlış beyan edilmiş bilgilere sahip katılımcılar, ödül kazansalar dahi bu haklarını kaybedeceklerdir. Kişisel bilgiler ile ilgili yanlış beyanlarda bulunulması, yarışmaya katılım şartları ile belirlenen kuralların ihlal edilmesi, yarışmayı haksız usul ve yollarla kazanmaya çalıştığının tespiti, aynı kişinin birden fazla kimlik bilgisiyle instagram hesabıyla yarıştığının tespit edilmesi, yarışma verilerinin, katılımcı yorumlarının izinsiz bir şekilde silinmesi, değiştirmeye çalışılması durumunda, yarışmacı ödül kazanamaz, yarışma ile ilgili tüm verileri de silinebilir, ve Bereket Döner tarafından düzenlenen benzeri yarışmalara tekrar katılması kabul edilmeyebilir. Bu gibi durumlarda Bereket Döner’in hiçbir sorumluluğu olmadığı gibi söz konusu durumlar sebebiyle ilgili fiilleri gerçekleştiren kişiler Bereket Döner’in ve üçüncü kişilerin uğradıkları her türlü zararı tazmin edeceklerdir.
12. Bereket Döner tarafından düzenlenen Instagram Yarışması hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını ve markayı rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
13. Yarışma babalar gününe özel olarak düzenlendiğinden katılımcının baba olması gerekmektedir.
14. Yarışmacı, yarışmaya konu fotoğraf ve videolarının bereket döner sosyal medya hesaplarından paylaşılmasına izin vermiş sayılır
15. Bereket Döner San. Ve Tic. A.Ş. ve Franchise çalışanları kesinlikle yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül verilemez.
16. Eksik ya da yanlış beyan edilmiş bilgilere sahip katılımcılar, ödül kazansalar dahi bu haklarını kaybedeceklerdir. Ödüller devredilemez, satılamaz ve ertelenemez.
17. Bereket Döner, gerektiğinde maddelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir
18. Ürünlerimizi Migros A.Ş., Kipa, Carrefour, Şok, A101, File, Happy Center mağazalarında bulabilirsiniz.