İhracat Yapalım Türkiye Kazansın | Bereket Döner

İHRACAT YAPALIM TÜRKİYE KAZANSIN

Bereket Döner Ceo

Bereket Döner CEO'su Muhammet Nezif Emek: Her gün 500 bin kişinin sofrasına ulaşan Bereket Döner ile Türk dönerinin tüm dünyada marka bilinirliğini artırdık. Türk dönerini, Bereket Döner ile birlikte önemli bir dünya markası haline getirdik. Biz dahilde işleme izni istiyoruz. İkincisi Et Serbest Bölgesi kurulabilir. Bu iki konuda Tarım Bakanlığımızdan destek istiyoruz. Bu ülkenin en önemli değeri 'Türk Döneri' global bir yemek. Biz kendimizi Türk dönerinin dünyadaki sözcüsü olarak görüyoruz. Haksız rekabete maruz kaldık, desteğe ihtiyacımız var.

Perakendeye öncelik veren Bereket Döner, endüstriyel döner üretiminin yanında ürünlerini, Türkiye’nin dört bir yanında 100'ü aşkın restoranla hizmet veriyorlar. Reklam giderini de yatırımları da kısmadan her ay bir ay önceki satışın üstüne çıkarak kendi deyimleri ile rekor kırıyorlar. “Sektörümüzde sıcak para en büyük gücümüz. Et politikaları yüzünden çok mağduriyet yaşamış bir sektörüz. Karlarımızdan feragat ettik. Bu yılın ikinci yarısında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Ahmet Eşref Fakıbaba’nın bizim durumumuzu daha iyi anlayacağını ve ona göre politikalar yürüteceğine inancımız sonsuz. Ama ilk yarı çok ciddi ticaret yaptık ama haksız rekabete maruz kaldık. İhracat yapalım Türkiye para kazansın ve ‘Türk Dönerini’ dünyaya tanıtalım bu iki konu üzerine çalışıyoruz” diyor Bereket Döner CEO’su Muhammet Nezif Emek, YeniBirlik için et sektöründeki sorunları ve projelerini konuştuk.
‘Türk Döneri’ni nasıl anlatmak istersiniz?
Biz artık döner kelimesini kullanmak istemiyoruz. ‘Türk Döneri’ diyoruz. Dubai’de iki müşterimize ‘Türk Döneri’ diye sattırıyoruz. Ama hiç destek göremiyoruz. İnanılmaz bir talep var ama ülkelerarası tarım bakanlıklarının sorunu çözmediği için biz ihracat yapamıyoruz. Arabistan bizim için çok önemli bir pazar. Ama satamıyoruz. Biz devletimizden dahilde işleme izni istiyoruz. Ucuz eti getirelim işleyelim ve onu ihracat yapalım istiyoruz.
Dahilde işleme ne demek?
Gümrük vergisi ödemiyoruz. Dışardan getirdiğimiz eti işleyip yeniden tamamını ihraç edelim. İçeriye hiçbir zarar vermiyoruz. İçerdeki et stoğuna dokunmuyoruz. İkincisi Et Serbest Bölgesi kurulabilir. Bu iki konuda Tarım Bakanlığımızdan destek istiyoruz.
Bereket Döner olarak tüketiciye ulaşana kadar nasıl bir çalışma yapıyorsunuz?
Biz satın almadan son kullanıcıya kadar üretimin her noktasında büyük bir titizlik gösteriyoruz. Kalite hassasiyetimiz gereği tüm süreç el işçiliği ile yürütülüyor. Yüzde yüz memnuniyet kavramı üzerinden hareket ediyoruz. Günlük 50 ton üretim yapan tesisimizde tüm ürünlerimizde bize ulaşan maksimum binde 2'lik şikayetlerde bile üzerine titizlikle giderek çözüme hızlıca kavuşturuyoruz. Bu bizi mutlu ediyor. Türk döneri dünyada hakkettiği yeri bulmalı. Geleneksel içine katkı koymadan, herhangi bir hile girmeyen bizim dönerimiz büyümeli ve ihracatta Türkiye’ye para kazandırmalı.
En son nerelerde şube açtınız?
Her hafta bir şube açıyoruz. En son Adana Seyhan ile Topkapı Kaleiçi şubelerimizi açtık. Bursa, Konya ve İzmir'e yoğunlaşıyoruz. 5 kanalımız 8 bölgemizde ciddi bir atılım içindeyiz. Yapmış olduğumuz 5 yıllık büyüme hedef planımızda 2017 bizim için büyüme yılımız.
Kaç ülkeye ihracat yapıyorsunuz?
Bereket Döner olarak halihazırda 11 ülkeye ihracatımız devam etmektedir. Her geçen gün büyüyen üretim kapasitemiz için gerekli olan et ihtiyacını karşılamak üzere kurduğumuz çiftliğimiz bu açıdan büyük önem taşımaktadır. Döner tesislerimizde yılda 20 binden fazla büyük baş hayvan kullanıyor olmamız ve her geçen gün kapasitemizin büyüyor olması nedeniyle çiftlik projemizde büyük hedeflerimiz bulunmaktadır. Besi sayesinde oluşturacağımız maliyet avantajını ise dünyanın en pahalı et fiyatlarına sahip olan ülkemizin döner ihracatını artırmak amacıyla kullanmaya çalışacağız. Yani çiftliğimiz ihracatımız için bizlere büyük katkı sağlıyor olacaktır.
Helal üretim tam anlamıyla ne demektir? Tüketici ne anlamalıdır?
Bizim için helal demek, yalnızca hayvanın Besmele-i Şerif'le kesilmesi demek değildir. Bu helal sürecimizin olmazsa olmaz parçasıdır. Bereket Döner yalnızca helal üretim değil, helal ticaret yapan bir firmadır. Ürettiğimiz ürünlerin doğallığı, şeffaf ürün içeriği ve herkese açık üretim tesisimiz, Devletimiz, müşterimiz, tedarikçimiz ve çalışanlarımızın haklarına gösterdiğimiz hassasiyet de helal ticaretimizin olmazsa olmazlarıdır. Biz aslında dönerciliğin hacim olarak en büyük, ancak karlılık olarak en az kazanan tarafındayız. Biz helal uygulamalarında el kesimle başlayan süreci, doğal üretimle devam ettiriyoruz. Fabrikamızdaki tüm süreci isteyen herkesin istediği saatte inceleyebileceği açıklıkta ve şeffaflıkta sunuyoruz. Tüm bu nedenlerden dolayı ticaretimizde firmamız hakkında olumsuz eleştiri ve yorum bulmak neredeyse imkansızdır.
Peki neden böyle yapıyorsunuz?
Biz işin doğrusunun bu olduğuna inandığımız için böyle yapıyoruz. İyi denilsin diye değil. ‘Helal Bereket'tir lafını, biz aslında bütün DNA'mıza işlediğimiz için yapıyoruz. Her şeyimiz helal olunca, zaten bereketi kendiliğinden gelir. Yoksa bu piyasada kaçak et tarafından tutun, katkılı üretime, vergi ödemeden ürün hileleri olanlara kadar inanılmaz derecede merdiven altı gibi çalışanlar da dahil olmak üzere ve yüzden fazla oyuncuya rağmen Bereket Döner hala sektörde açık ara birinciliğe devam ediyorsa, işte bu helal bereketinin ispatıdır. Yoksa matematik olarak, fiyatlama, karlılık maliyet politikaları ile avantajlı tarafta olmadığımız aşikar. Biz duruşumuzdan ödün vermeden yolumuza devam ederken; hem karlılığımızı, hem büyümemizi sürdürüyor, hem de sektöre inovasyon katmaya devam ediyoruz.
Yeni yatırımlarınız var mı?
Çiftlik yatırımımız için uzun süreli hazırlık çalışmalarımız oldu. Bu çalışmalarda; besi şeklinden, çiftlik proje dizaynına, çiftlik kapasitesinden, lokasyon seçimine kadar kapsamlı çalışmalarımız oldu. Bu çerçevede Amerika'dan, Avrupa'ya çok yoğun seyahatler yapıp örnek çiftlikler ziyaret ettik. Gerek standardizasyonu yakalamak, gerekse girdi hammadde kalitemizi yükseltmek adına geçirdiğimiz ciddi hazırlık evresinden sonra besi çiftliği projemizi hayata geçirdik.
Nerede yaptınız bu yatırımı?
Bu yatırımın Tokat ili Niksar ilçesinde yapılmasının en büyük sebebi, bu lokasyonun iklim şartlarının besicilik için çok uygun olmasıdır. Bunun yanı sıra Bereket Döner'in çıkış yeri olarak ifade ettiğimiz Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hayrettin Taşkıran beyin memleketine olan sevdası da çiftliğin kurulma aşamasında bir çok alternatif bölge arasında tercih edilme sebebi olmuştur. Daha önce yine süt işleme tesisini kurduğumuz Niksar bölgesi, özellikle süt üretimi açısından oldukça gelişmiş durumdadır. Bizim gibi işletmelerin kurulması ile beraber bölgede hayvancılığın (gerek süt gerek besi) hızla artacağını ve yine bölge ekonomisine büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz.
Çiftliğinizdeki yatırımda kaç kişiye istihdam sağlıyorsunuz?
Çiftliğimiz 90 dönüm üzerine kurulu olup açık sistem besiciliğe uygun olarak tasarlanmıştır. İlk aşamada 3 bin 300 baş kapasiteli ve yaklaşık bir 10 milyon TL sabit yatırım bütçesi ile kurulan çiftliğimiz ek yatırım ile 10 bin başa kadar büyütülebilecek şekilde dizayn edilmiştir. İlk parti hayvanların gelmesi ile birlikte 2017 yılı sonuna kadarki hedefimiz 550 baş, 2018 yılının sonunda da 3 bin 300 baş besiye çıkmak ve yine uzun vadede yatırımı 10 bin başlık (bölgenin en büyüğü) bir çiftlik haline getirmektir. Çiftlik için gerekli olan yem ihtiyacı; anız, saman, yonca, silaj, gibi ürünler yine bölge çiftçisinden tedarik edilecek olup böylelikle bölge; tarım ve hayvancılık konusunda cazibe merkezi haline gelecektir. Çiftliğimizde tam kapasite ile çalışılması halinde toplamda en az 100 kişiye daha istihdam sağlanacaktır. Kaynak: www.gazetebirlik.com

Diğer Blog Başlıkları

Van City AVM Bereket Döner Açıldı
Adresimiz: Şerifiye Mah. Cumhuriyet Cad. No:61,Van PARK AVM 65140 Merkez/VAN Telefon: 0850 ...
Devamı...
Sivas Bereket Döner Açıldı
Adresimiz: Gültepe Mah. Farabi Cad. No:22, 58080 Okullar Bölgesi/ Merkez / Sivas Telefon: 0...
Devamı...
Kayaşehir Bereket Döner Açıldı
Adresimiz: Kayabaşı Mah Adnan Menderes Cad.No 10 FG7 Park Mavera 1 Evleri Kayaşehir / İSTA...
Devamı...
Avlu34 Bereket Döner Açıldı
Arnavutköy Mah. Eski Londra asfaltı Cad. No:1405 A Mağaza No:3, 34275 Arnavutköy/İstanbul...
Devamı...
2019’da da "Bereket"li Sofralar
Yılbaşının belki de en güzel tarafı kalabalık bir sofrada hep beraber olmak, ailece bir ara...
Devamı...
Pilav Üstü Döner
Bereket Döner menüsünde yer alan ve döner severlerin sıklıkla tercih ettiği muazzam bir klasi...
Devamı...
Kış Aylarının Şifa Deposu: Mercimek Çorbası
Çorbaların ülkemizde her daim ilaç niyetine içildiğini biliyoruz. Bereket Döner menüsünde d...
Devamı...
Çok Severek Yediğimiz Katmer Tatlısının "Tatlı" Hikayesi
Bereket Döner menüsünün en sevilen tatlıları arasında yer alan Katmer, Gaziantep’te damat t...
Devamı...
FRANCHISE SİSTEMİNİN AVANTAJLARI
Bereket Döner’de olduğu gibi diğer firmalarda da franchise sistemi oldukça kabul edilir bir ...
Devamı...
Hazır Döner İle Yapılan Muhteşem Bir Tarif: Et Dönerli Makarna
Bereket Döner’in hazır pişmiş ürünleri de sizler tarafından sıklıkla tercih edilen lezzet...
Devamı...
BEREKET DÖNER’İN MUHTEŞEM LEZZETİ: DÖNERMEN
Bereket Döner, et döner - yaprak döner ve tavuk döner ürünlerinin bilinen sunumlarının yanı...
Devamı...
BEREKET DÖNER’E LEZZET KATAN BAHARATLAR
Bereket Döner’in lezzetini Türkiye’de ve dünyanın çeşitli yerlerinde bilmeyen yoktur. Peki...
Devamı...
Bereket Döner'de Hizmet de Fark Eder
Bereket Döner lezzetli ve kaliteli ürünleriyle fark yarattığı gibi hizmetinde de farkını ort...
Devamı...
"DÖNERİ AYRANSIZ YİYEMEM" DİYENLER İŞTE AYRANIN FAYDALARI!
Bereket Döner olarak size et dönerin en yakın arkadaşı ayran hakkında yararlı bilgiler verece...
Devamı...
LEZZETİMİZ FARK EDER! NEDEN Mİ?
Daha önceki blog yazılarımızda sizlere besi çiftliğimizin muazzam özelliklerinden ve hayvanc...
Devamı...
BESİ ÇİFTLİĞİMİZ
Bereket Döner olarak besi hayvanlarımızı kendimiz yetiştiriyoruz. Böylece hem üreticimize hem...
Devamı...
SAĞLIKLI ET NASIL ÜRETİLİR?
Sağlıklı Et Nasıl Üretilir? Ağustos sıcakları baş gösterirken dışarıda tükettiğ...
Devamı...
BEREKET DÖNER’İN BAŞARI YOLCULUĞU
Her başarının altında nice ilginç öyküler, nice mücadeleler, nice sevinçler, üzüntüler v...
Devamı...
Zeruj Port Bereket Döner Açıldı
Adresimiz: Kazlıçeşme Mah., Asım Kazancıgil Cd. 38-1 34020 Zeytinburnu/İSTANBUL...
Devamı...
Kidsmondo Bereket Döner Açıldı
Adresimiz:Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers AVM No:12 B3 Katı Mecidiyeköy ...
Devamı...
“BABALAR MUTFAKTA” YARIŞMAMIZ SONUÇLANDI!
Bereket Döner olarak Babalar Günü’ne özel Haziran ayı içerisinde düzenlediğimiz “Babal...
Devamı...
Reklam Filmlerimiz Yayında!..
Türkiye’nin ve dünyanın ilk akla gelen en büyük döner markası Bereket Döner, yeni bir ta...
Devamı...
Çorum Ocaklı Tesisleri Bereket Döner Açıldı
Adresimiz: Örnekevler Mah. Ankara Samsun Caddesi Ocaklı Tesisleri No:70 Sungurlu - ÇORUM ...
Devamı...
İsfanbul AVM Temapark Bereket Döner Açıldı
Adresimiz: Yeşilpınar mah.Şehit Metin Kaya sokak.No:11/241 İsfanbul AVM Temapark 4.Bö...
Devamı...
Kuşadası Bereket Döner Açıldı
Adresimiz:Yavansu Mah. Karaova Sok. No:8/7 G-1 Kuşadası / AYDIN Telefon: 0256 512 5051 ...
Devamı...
BEREKET DÖNERSE FARK EDER!
<video autoplay="autoplay" controls="controls" width="100%" height="50%"> <source src="htt...
Devamı...
İsfanbul AVM Temapark Çocuk Dünyası
Adresimiz : Yeşilpınar mah.Şehit Metin Kaya sokak.No:11/241 Temapark Çocuk Dünyası E...
Devamı...
Lapseki Bereket Durak Açıldı
Adresimiz: Cumhuriyet mah.İskele meydanı Gemiler Girmez sokak No:3 Lapseki/ Çanakkale T...
Devamı...
Etiler Express Bereket Döner Açıldı
Adresimiz: Nispetiye Mah.Aytar Cad.Levent Apt.No:31/C Beşiktaş/İSTANBUL Telefon:0850 811 ...
Devamı...
Taif Bereket Döner Açıldı
Adresimiz: 500 King Khaled St. Taif,KSA 21431 ...
Devamı...
Sefaköy Halkalı Bereket Döner Açıldı
Adresimiz: Kartaltepe Mah. Halkalı Cad. No:84 Sefaköy-Küçükçekmece/İSTANBUL 0850 811 ...
Devamı...
Shawarma
Shawarma Farklı döner seçeneklerimiz ile sizlere en kaliteli ve en lezzetli dönerleri sunmakta...
Devamı...
Köfte Ekmek
Köfte Ekmek Dışarıdaysak aklımıza ilk gelen sokak lezzetlerinden biridir Köfte Ekmek. Çocuk...
Devamı...
Kebap
Kebap Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetimiz aynı zamanda bizlerin ...
Devamı...
Katık Döner
Katık Döner Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmette kaliteyi ve müşteri memnuniye...
Devamı...
Izgara Köfte
Izgara Köfte Canınız köfte çektiğinde Bereket Döner şubelerine giderek siz de uygun fiyatl...
Devamı...
İskender Kebap
B.A. Usta İskender Kebap B.A. Usta İskender kebapta lezzet garantisiyle hizmet vermekteyiz. Et t...
Devamı...
Franchising
Franchising Seçtiğiniz işi büyütmek ve ileriye taşımak istediğinizde izlemeniz gereken ba...
Devamı...
En Yakın Dönerci
En Yakın Dönerci Sevdiklerinizle birlikte yemek yiyebileceğiniz güvenilir bir restoran aradı...
Devamı...
Ekmek Arası Köfte
Ekmek Arası Köfte Damak zevkine düşkün olanlar için özel olarak hazırlanan ekmek arası ...
Devamı...
Dürüm Döner
Dürüm Döner Türkiye’de bir marka haline gelen Bereket Döner, sizlere en lezzetli dürümleri...
Devamı...
Bayilik
Bayilik Yılların tecrübesi ile faaliyetlerini sürdüren Bereket Döner firmamızın en öneml...
Devamı...
Bayilik Veren Firmalar
Bayilik Veren Firmalar Bayilik alacağınız zaman bazı noktalara dikkat etmeniz yararınıza olac...
Devamı...
Yaprak Döner
Yaprak Döner Ülkemizde döner sevilerek yenen bir yemektir. Hemen her köşe başında ya da h...
Devamı...
Köfte
KöfteHızla büyüyen ve önemli restoranlar firmaları arasına giren Bereket Döner firmamız, ku...
Devamı...
Helal Gıda
Helal Gıda Yiyecek sektörü içerisinde yediğiniz veya içtiğiniz ürünlerin içerisindeki et...
Devamı...
Hazır Döner
Bereket Döner lezzetinin her daim ulaşılabilir olması için hazır döner uygulamasını başlat...
Devamı...
Hatay Döner
Hatay Döner Damak tadınıza uyan lezzet aradığınızda Bereket Döner şubemize gelerek sunmuş...
Devamı...
Franchise Veren Firmalar
Franchise Veren Firmalar Lügat anlamı ''imtiyaz'' olan franchise, İngilizce bir kelime olup; f...
Devamı...
Franchise Hizmetimiz İle Tanışın
Franchise Hizmetimiz İle Tanışın Türkiye'nin ilk hazır döner üreticisi olan firmamız 1988 ...
Devamı...
Et Ürünleri
Et Ürünleri Yıllardır sağlıklı et ürünleri satışı yapan firmamız, kaliteli ve hijyenik...
Devamı...
En İyi Dönerci
En İyi Dönerci Sektör içerisinde birçok döner hizmeti veren firma bulunuyor. Döner yediğ...
Devamı...
Dönerci
Dönerci Et yemenin tadına varmak istediğinizde güvenilir adreslerden biri olan Bereket Döner...
Devamı...
Döner
Döner Yemek yiyeceğiniz yerin hijyen kurallarına uygun olarak hareket etmesi büyük önem ta...
Devamı...
Döner Siparişi
Döner Siparişi Yemek yemenin keyfini sürmek istediğinizde mutlaka lezzetli olanları tercih etm...
Devamı...
Bayilik Almak
Bayilik Almak Firmamız Türkiye'nin ilk hazır döner firmasıdır. 1988 yılından beri hizmet...
Devamı...
Çanakkale Lapseki Bereket Döner Açıldı
Adresimiz: Cumhuriyet Mah.25 Eylül Sokak Bilgin Apt.No:6/A LAPSEKİ-ÇANAKKALE Telefon: ...
Devamı...
Kalekent Bereket Express Açıldı
Adresimiz: Adnan Kahveci Mah.Anadolu Cad.No:6 Kaleket-Beylikdüzü/İstanbul Telefon: 0...
Devamı...
Göztepe Bereket Durak Açıldı
Adresimiz: Feneryolu Mah.Fahrettin Kerim Gökay cad.No:112/A Kadıköy/İSTANBUL Telefon:08...
Devamı...
Adana Ceyhan Bereket Döner Açıldı
Adresimiz: Mithat Paşa Mah. İnönü Bulvarı Boydak Ap. A Blok No :94 Ceyhan/ADANA ...
Devamı...
Eskişehir Bereket Döner Açıldı
Adresimiz: 75.Yıl Mah.1.cadde (Küçük Sanayi)Emko Sanayi Sitesi No:21/C Odunpazarı-Eski...
Devamı...
İHRACAT YAPALIM TÜRKİYE KAZANSIN
Bereket Döner CEO'su Muhammet Nezif Emek: Her gün 500 bin kişinin sofrasına ulaşan Bereket D...
Devamı...
BAŞARININ BEREKETÇESİ
...
Devamı...
Bereket Döner express Sungurlu Dağ Tesisleri Açıldı
Adresimiz: Karakaya köyü Handeresi mevkii Sungurlu Çorum karayolu 25.km Sungurlu /Ço...
Devamı...
Esenyurt Meydan Bereket Döner Açıldı
Adresimiz: İncirtepe Mah. Doğan Araslı Bulvarı No:68 Esenyurt Belediye Meydanı Esenyurt/...
Devamı...
Kartal Bereket Döner Açıldı
Adresimiz: Kordon Boyu Mah. Ankara cad.No.47 Kartal-İstanbul ...
Devamı...
Vialand Bereket Durağı Açıldı
Adresimiz: Vialand AVM Temapark Yeşilpınar Mah. Şehit Metin Kaya Sokak. No:11 Eyüp/İS...
Devamı...
Marka İletişiminde Tam Yol ileri
MARKA İLETIŞIMINDE TAM YOL İLERI! Değerli iş ortaklarımız ve değerli çalışma arkad...
Devamı...
Zonguldak Westalife Bereket Döner Açıldı
Adresimiz: Mithatpaşa Mah. Aziziye Cad..No:310 Westalife AVM Merkez/ZONGULDAK...
Devamı...
Türkiye En İyi Lezzetlerini Seçiyor
TÜRES, Türkiye’nin en iyi lezzetlerini seçiyor! Biz de kalitesine, sunumuna ve lezzetine ç...
Devamı...
Türk Dönerine Yeni Tatlar Katacağız
2017 yılında geleneksel tatları koruyarak farklı lezzetler tattırmayı hedeflediklerini söyley...
Devamı...
Yılın Başarılı İşadamına Ödül
TOKAT Yayın Grubu tarafından son 17 yıldır geleneksel olarak verilen "Yılın En Başarılı İ...
Devamı...
Yatırımınızı Bereket'lendirme Zamanı
Türkiye'nin en köklü ve yaygın döner zinciri olan Bereket Döner, 92 şubesi ile hızlı b...
Devamı...
Hadımköy Bereket Döner Açıldı
Adres : Hadımköy Mah.Ürgüplü Cad.No:11 Arnavutköy/Hadımköy-İstanbul Telefon. :...
Devamı...
Bereket Dönerden Müthiş Kampanya
Kampanyamız 31.01.2017 tarihine kadar geçerlidir....
Devamı...
Bahçeşehir Bereket Döner Açıldı.
Bahçeşehir Restoranımızın Adresi :  bahçeşehir 2. Kısım. Süzer Bulvarı Kelebe...
Devamı...
Askıda Bereket ile İhtiyaç Sahiplerini Sevindirin.
Yüzyıllarca dünyada üç kıtaya hükmeden Osmanlı Devleti’nin gerek Anadolu topraklarına ger...
Devamı...
Bereket’e yapılan yatırım Bereketiyle geri dönüyor!
Bereket’e yapılan yatırım Bereketiyle geri dönüyor! 1988 yılından itibaren Türk halkın...
Devamı...
Bereket Döner Dinamik İK Blogger’larıyla Buluştu
Birbirinden yenilikçi yaklaşımlar havada uçuştu   22 Ekim'de “Türkiye’nin ...
Devamı...
KOSOVA'YI DA BEREKET'LENDİRDİK.
Dünyanın Dönercisi Olma Yolunda Emin Adımlarla Yürüyoruz... ...
Devamı...
Döner Akademi İş Başında
  Tam 30 yıl önce Türkiye’nin Dönercisi olma vizyonuyla yola çıktık. Bugün ...
Devamı...
Askıda Bereket Döner Projesi
Siz de bir Askıda Bereket Menüsü Alıp Bir İhtiyaç Sahibini Sevindirin… 1988’den beri ...
Devamı...
Yeni Lezzetler ve Franchise Restoranlar
Bereket Döner’den yeni lezzetler ve yeni franchise restoranlar… 1988 yılında İstanbu...
Devamı...
Kazançlı Yatırım
1988 yılında “Türkiye’nin Dönercisi” sloganıyla İstanbul Beyoğlu’nda küçük bir...
Devamı...
Bayilik Veren Firmalar
Bayilik sistemi iki taraf için de her zaman kârlı bir iş fırsatı mıdır? Tecrübe, bil...
Devamı...
Avcılar Meydan Bereket Döner
Avcılar Merkez Bereket Döner Namık Kemal Cad. Turgut Özal Stadyumu Karşısı No:27/A Avcı...
Devamı...
Reklam Filmimiz Yayında
Osman Pazarlamanın vizyona girmesiyle beraber salonlarda bereket döner reklamları dönmeye başla...
Devamı...
Adana M1 Meydan AVM Bereket Döner
Adana M1 Meydan AVM ÖĞRETMENLER BULVARI TEPE M1 AVM NO:71/A ÇUKUROVA / ADANA 0322 271 07 ...
Devamı...
212 AVM İkitelli Bereket Döner
212 AVM İkitelli Bereket Döner İKİTELLİ 212 AVM 2. KAT NO BB 23 KÜÇÜKÇEKMECE 0212 6...
Devamı...
Airport AVM Bereket Döner
Airport AVM Bereket Döner Londra Asfaltı Üzeri Atatürk Hava Limanı Kavşağı Airport Avm ...
Devamı...
Et Ürünleri
Lezzetli, Sağlıklı et ürünü nasıl olmalıdır, Bereket Döner et ve tavuk ürünleri helal ...
Devamı...
İskender
Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetleri arasında hiç şüphesiz iskender'de girmektedir....
Devamı...
Döner Franchise
Bereket Döner Franchise Bayilik veren firmayız, Bilinir Marka Olmamız En büyük Avantajınız ...
Devamı...
Hazır Döner
  Yemek Üretim Tesislerinin Genelde Yaralandığı hizmet türü Hazır Döner, Bereket...
Devamı...
Döner Bayilik
Türkiye ve Dünyada Gıda Sektöründe Hız gelişen Döner Sektörü Yatırımcılar için Büy...
Devamı...
Franchise Veren Restoranlar
İş Kurmak İsteyen, Yatırım Yapmak İsteyen İş Adamlarına Bereket Döner A.Ş. Olara İş ...
Devamı...
Döner Yatırımı
Gıda Sektöründe Yatırım Yapmak istiyorsanız, Restoran, Büfe açmak istiyorsanız ve bu konu...
Devamı...
Döner
Döner Hakkında Bilmemiz gerekenler, Döner Üreten Firmalar, Geleneksel Lezzetimiz Dönerin Aç...
Devamı...
Baton Döner
Baton Döner Nedir ? Baton döner çeşitleri, baton döner nasıl temin ederim baton döner satan...
Devamı...
Pişmiş Döner
  Hazır döner nedir nasıl temin edebiliriz hazır döner çeşitleri  ideal sağlık...
Devamı...
Döner Üreten Firmalar
Yemek üretimi yapan firmalar, sosyal tesisler, restoranlarınız, devlet kurumları, askeri kurum...
Devamı...
Franchise döner veren firmalar
Şüphesiz ki her kezin aklında bir iş projesi vardır. İşi kurmak markayı tanıtmak ürün...
Devamı...
Köfte
Sağlıklı ve lezzetli iyi bir köfte nasıl olmalı, köfte alırken nelere dikkat edilmeli be...
Devamı...
Tavuk Döner
Tavuk Döner diğer bir adıyla kanatlı et türü hakkında bilinmesi gerekenler kaliteli sağlı...
Devamı...
Et Döner
Bereket Döner Blog'da Et Döner hakkında bilinmesi gerektiğini düşündüğüm et Döner Süre...
Devamı...