Türkiyenin Dönercisi | Bereket Döner

Anasayfa > Ürünler >Tavuk Döner > Dürüm Tavuk Döner

Dürüm Tavuk Döner
Dürüm Tavuk Döner

Dürüm Tavuk Döner


Gün içerisinde çeşitli yiyeceklerle beslenmek zorundayız. En özenli yiyecekleri tercih ederek sağlığımıza dikkat etmeliyiz. Yiyeceklerimizi tercih ettiğimiz firmalar ne kadar temiz olursa sağlığımıza o ölçüde dikkat etmiş oluruz. Sağlıksız hazırlanan, dondurulmuş gıdalar ciddi boyutlarda sağlığımızı etkilemektedir. Yemeğin pişirilmeye hazırlanması aşamasından pişmesine kadar her bir noktanın temizlik kurallarına uygun olarak yapılması gerekmektedir. Bu noktada işini en iyi yapan firmalar arasında yer alan firmamız (Bereket Döner), insan sağlığını göz önünde bulundurarak ürünlerini halka sunmaktadır. Günlük hayatta en çok tercih edilen ürünlerden olan tavuk dürüm, firmamızın hijyen kurallarına uyarak satışa sunduğu ürünlerden birisidir. Hem pratik hazırlanışı hem de beyaz etin sağlıklı olduğu görüşünden yararlanarak tavuk ürünlerine yönelen insanlar, sağlıklı gıdalarla beslenmenin keyfini çıkarmalıdır. Bu düşünceyle hareket eden firmamız, çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Lezzetli ve sağlıklı ürün olan tavuktan hazırlanan yiyecekler, her yaştan kesime hitap ettiği için çok rağbet görmektedir. Özellikle iş ve okul dünyası içerisinde yer alan kişiler, dürümün doyuruculuğundan ve tavuğun sağlığından faydalanmayı yeğlemektedir. Sıcacık dürümün arasına konulan tavuk dönerimiz, lezzet-i ala şeklinde önünüze sunulmaktadır.

Size Özel Tavuk Dürüm Seçeneği


Firmamız, tavuk dürüm konusunda işinin ehli kişilerle çalışmasını sürdürmektedir. Özellikle dürümün hakikiliğini ilk lokmanızda fark edeceğinizden şüphe duymamaktayız. Kağıt gibi yapay, kuru bir dürüm lavaşı yerine, hakiki hamurdan yapılma dürüm lavaşının tadına doyamayacaksınız. Hakiki lavaş yediğinizi ise elinize bulaşan unlardan ve yumuşacık tadından anlayabilirsiniz. Özel fırınlarda yapılan lavaşlarımız, tavuklarımızın lezzetiyle birleşerek eşsiz bir tat ortaya çıkarmaktadır. Soslu tavuklardan yaptığımız tavuk dönerimizde tavuklarımız çılgına dönmekte ve sizlerin mutluluğuyla işimize daha sıkı sarılmaktayız. Tavuk çılgınlığını sizler için birleştirmekten keyif alan firmamız, yıllardır bu alanda çalışmalarını yürüttüğü için işimizi daha da geliştirmenin yollarını arayarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Hijyenik Ortamlarda Üretilen Tavuk Dürüm


Yıllarını tavuk dürüm üzerine adayan firmamız, kurumsal hizmet anlayışıyla sektörde yerini almaktadır. Temizlik, sağlık ve titizlik konusunda parmakla gösterilir derecede çalışan firmamız, birçok belgeyle ödüllendirilmiş ve kalitesi tescillenmiştir. Dünya çapında ismini duyuran firmamızın tavuk dürümlerinden tadarak kalitemizi sizler de görebilirsiniz. Her gün açık olan firmamız, çocuklarınıza sağlıkla tavuk yedirebilmeniz için özel menülerle karşınıza çıkmaktadır. Kolay erişim imkanı sayesinde ülkenin her yerinde tavuk dürümlerimize ulaşabilir, tavuğun tadını çıkarabilirsiniz. Firmamızın internet sayfası üzerinden size en yakın şubemizi bularak tavuk dürüm yemeye gelebilirsiniz. Sağlık, kalite ve lezzet üçlüsünü önüne sunan firmamıza bir kez gelmeniz durumunda, daha sonra vazgeçemeyeceğinizi sizlerde fark edeceksiniz. Lezzetin adını değil, tadını yaşayacağınız firmamızda sizler için her geçen gün daha farklı menülerle karşınıza çıkmak için çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Özel uzmanlar tarafından kontrol edilen tavuklarımızla sağlıklı beyaz et yemiş olacaksınız. Sizleri en kısa zamanda firmamızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.