BEREKET DÖNER SANAYİ VE TİCARET AŞ - Bereket Döner

BEREKET DÖNER SANAYİ VE TİCARET AŞ

Tüm Türkiye’yi içine alan Bayi ağımız, satış stratejilerimize göre bazı bölgelerde mono distribütör, bazı bölgelerde genel distribütörlerimiz ile Türkiye’nin her köşesine ulaşmaktadır. Ürünlerimizin sağlıklı bir şekilde ülkenin her noktasına ulaşabilmesi için yaygın ve profesyonel bir lojistik ağıyla dağıtım yapmaktayız. Genel satış ağımızda yer alan 81 adet bayimiz Türkiye’nin her bölgesine hizmet verebilecek kapasitededir. Bayi satış kanalımızın yanında kurumsal, organize perakende (Retail) ve HoReCa (Hotel-Restoran-Cafe) satış kanalarımız ile Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan müşterilerimiz başta olmak üzere bütün müşterilerimize rahatlıkla ulaşıp kusursuz bir hizmet vermekteyiz.

 

Satış ağımızı daha kontrollü yönetebilmek için kurduğumuz Türkiye’nin büyük illerinde yer alan Bölge Müdürlüklerimiz ile bayi ağımızı oluşturan 81 adet bayimizi daha rahat organize edebiliyoruz. Bayi sistemimizde yer almayan illeri çevre illerde faaliyet gösteren bayilerimizin satış kanalına dâhil ederek Türkiye’nin en ücra köşelerine kadar ulaşıyoruz. Türkiye’nin büyük şehirlerinde yer alan ve ekibimizin önemli bir parçası olan Mono distribütörlerimiz ile ürünlerimizi mahallelere kadar doğrudan ulaştırabiliyoruz.

 

Büyüyerek devam eden organizasyonumuzun hedefi, pazarın lideri olarak Türkiye’nin 81 ilinde pazar payımızı çoğaltırken diğer taraftan ihracatımızı da artırmaktır. Bu hedef doğrultusunda hedef pazarlarımız olan Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da distribütör görüşmelerimiz devam ediyor. Büyümek istiyoruz çünkü biz %100 Türk markası olan markamızı, ürünlerimizi ve kalitemizi dünya ile paylaşmak istiyoruz.

 

Bölge Müdürlüklerimizin iletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayınız

İLETİŞİME GEÇ SIKÇA SORULAN SORULAR