Satış Ağı | Bereket Döner


Satış


Bereket Döner olarak yaygın bayi ağımızla Türkiye’nin her köşesine ulaşmaktayız. Satış stratejilerimiz ve büyüme hedeflerimiz doğrultusunda farklı kanallar ile ürünlerimizi tüketicisi ile buluşturmaktayız. Kalitesinden asla taviz verilmeden üretilen ürünlerimizin hijyenik ve güvenli bir şekilde Türkiye’nin her noktasına ulaşabilmesi için, yaygın ve profesyonel bir lojistik ağıyla dağıtım yapmaktayız. Genel satış ağımızda yer alan 89 adet bayimiz Türkiye’nin her bölgesine hizmet verebilecek çapta kapasiteye sahiptir. Bayi satış kanalımızın yanında mono distribütörlerimiz, kurumsal, organize perakende (Retail) ve HoReCa (Hotel-Restoran-Cafe) birbirinden farklı noktalara ulaşan satış kanallarımız ile Türkiye’nin en önemli, en büyük zincirleri, kurum ve markaları da dahil olmak üzere tüm müşterilerimize doğrudan ulaşıp kusursuz bir hizmet verebilmenin gururunu taşımaktayız.

Satış ağımızı daha kontrollü yönetebilmek, iletişim gücümüzü maksimuma çekebilmek ve saha etkinliğimizi daha da arttırabilmek adına Türkiye’nin büyük illerinde kurduğumuz Bölge Müdürlükleri ile 89 adet bayimizin tümünde aynı kalite ve hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Bereket Döner bayisi bulunmayan illeri çevre illerde faaliyet gösteren bayilerimizin satış kanalına dâhil ederek bölge yaygınlığımız ve operasyonel yetkinliğimizi kullanarak Türkiye’nin en ücra köşelerindeki yerlere bile güvenle ürün satışı yapıyoruz. Türkiye’nin büyük şehirlerinde yer alan ve satış kanallarımızın en önemli parçalarından biri olan Mono distribütörlerimizin avantajı ile ürünlerimizin şehir merkezlerinden mahallelere kadar doğrudan ulaştırabiliyoruz.

Hazır döner sektörünün kurucusu ve açık ara sektör lideri olarak yolumuza devam ederken büyüyerek yaygınlaşan organizasyonumuzun hedefi, pazarın lideri olarak Türkiye’nin 81 ilindeki yaygınlığımızı daha da arttırarak pazar payımızı çoğaltmaktır. Diğer taraftan Türk dönerinin dünyadaki sözcüsü ve savunucusu olarak 14 ülkeye ihracat yaparken ihracattan satışların ciro payımızdaki yerini de her yeni dönem arttırarak hedef ülke sayımızda da çıtayı yüksek tutuyoruz. Bu hedef doğrultusunda hedef pazarlarımız olan Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da yeni distribütör görüşmelerimiz devam ediyor. Büyümek istiyoruz çünkü biz %100 yerli sermaye ve %100 yerli üretici olan markamızı, kalitemizi ve gerçek Türk dönerini tüm dünya ile paylaşmak istiyoruz.

Bayilerimiz


Bayi Kanalı Satış Müdürlüğü
Fehmi Murat Dönmez
bayi@bereketdoner.com.tr
0549 800 91 34
Ege Bölge Müdürlüğü
izmirbolge@bereketdoner.com.tr
Ege Bölge Satış Yöneticisi
Kadir Boduroğlu
Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Kütahya, Manisa, Uşak
0549 791 80 63

Ege Bölge Satış Yöneticisi
Engin Varol
Muğla, Denizli
0549 791 80 47
İç Anadolu Bölge Müdürlüğü
Mustafa Cömert
icbolge@bereketdoner.com.tr
0549 784 67 87

Bölge Satış Yöneticisi
Evrim Gürbüz
Ankara, Çankırı, Çorum, Eskişehir, Kırıkkale, Yozgat, Aksaray, Karaman, Kayseri, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde
0533 591 67 79
Karadeniz Bölge Müdürlüğü
karadenizbolge@bereketdoner.com.tr

Bölge Satış Yöneticisi
Tuncay Bekiroğlu
Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Trabzon
0533 283 10 54

Bölge Satış Yöneticisi
Davut Yılmaz
Bartın, Karabük, Kastamonu, Zonguldak Bilecik, Bolu
0549 806 55 50

Bölge Satış Yöneticisi
Kuddusi Demircioğlu
Ağrı, Ardahan, Erzincan, Erzurum, Iğdır, Kars, Sivas, Tokat, Amasya
0549 803 84 30
Doğu Anadolu Bölge Müdürlüğü
Murat Ayna
dogubolge@bereketdoner.com.tr
Elazığ, Malatya,Tunceli, Bingöl, Erzurum, Muş, Bitlis, Van, Hakkari Gaziantep, Kilis, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt, Şırnak ,Mersin, Adana, Hatay, Osmaniye ,Kahramanmaraş
0549 791 80 61
Akdeniz Bölge Müdürlüğü
Fatih Gazioğlu
antalyabolge@bereketdoner.com.tr
Antalya, Burdur, Isparta
0533 275 82 09

 

Mono Kanalı Satış Müdürlüğü
mono@bereketdoner.com.tr
Bursa, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Yalova ,Tekirdağ
İstanbul Anadolu Yakası Bölge Müdürlüğü

Bölge Satış Yöneticisi
Cüneyt İnözü
istavrupa@bereketdoner.com.tr
0549 784 67 98

İstanbul Avrupa Yakası Bölge Müdürlüğü

Bölge Satış Yöneticisi
Onur Gökbayrak
istanadolu@bereketdoner.com.tr
0549 787 14 50


Kurumsal Kanal Satış Müdürlüğü
Hakan Asal
sttk@bereketdoner.com.tr
0530 463 21 75

Hazır DönerHazır döner uygulaması; Avrupa' da yerleşik Türk girişimciler tarafından başlatılmış ve 1990'lı yıllardan itibaren özellikle Almanya' da büyük bir hacme ulaşmıştır. Türkiye' de ise hazır döner üretimi ve sektörün kuruluşu 1998 yılında Bereket Döner ile başlamış ve süreç içerisinde Özde Bereket markası ile daha da aktif hale gelmiştir.

1998 yılında İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde 1350 metrekare kapalı alanda kurulmuş olan Türkiye’nin ilk hazır döner üretim tesisimiz 1999 yılının Haziran ayında deneme üretimlerine başlamıştır. Üretim tesisimiz, endüstriyel üretimin merkezi Almanya' dan ithal edilen makina parkı ve hijyenik üretim koşulları ile geleneksel yöntemlerle döner üretimi yapmaktadır.

Sektörün kurucusu ve lideri olarak üretici kimliğimizi temsil eden Özde Bereket markamız ile kurumsal bir çok firmadan zincir restorana kadar farklı kimliklerde müşterisine ürün tedariği sağlamaktadır. Günlük tek vardiyada 50 ton döner üretim kapasitesi ile çalışan tesisimiz Türkiye’nin açık ara farkla lider döner üreticisi olarak dünyanın da en büyük döner üreticilerinin başında yer almaktadır.