Satış Ağı | Bereket Döner


Satış


Bereket Döner olarak yaygın bayi ağımızla Türkiye’nin her köşesine ulaşmaktayız. Satış stratejilerimiz ve büyüme hedeflerimiz doğrultusunda farklı kanallar ile ürünlerimizi tüketicisi ile buluşturmaktayız. Kalitesinden asla taviz verilmeden üretilen ürünlerimizin hijyenik ve güvenli bir şekilde Türkiye’nin her noktasına ulaşabilmesi için, yaygın ve profesyonel bir lojistik ağıyla dağıtım yapmaktayız. Genel satış ağımızda yer alan 89 adet bayimiz Türkiye’nin her bölgesine hizmet verebilecek çapta kapasiteye sahiptir. Bayi satış kanalımızın yanında mono distribütörlerimiz, kurumsal, organize perakende (Retail) ve HoReCa (Hotel-Restoran-Cafe) birbirinden farklı noktalara ulaşan satış kanallarımız ile Türkiye’nin en önemli, en büyük zincirleri, kurum ve markaları da dahil olmak üzere tüm müşterilerimize doğrudan ulaşıp kusursuz bir hizmet verebilmenin gururunu taşımaktayız.

Satış ağımızı daha kontrollü yönetebilmek, iletişim gücümüzü maksimuma çekebilmek ve saha etkinliğimizi daha da arttırabilmek adına Türkiye’nin büyük illerinde kurduğumuz Bölge Müdürlükleri ile 89 adet bayimizin tümünde aynı kalite ve hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Bereket Döner bayisi bulunmayan illeri çevre illerde faaliyet gösteren bayilerimizin satış kanalına dâhil ederek bölge yaygınlığımız ve operasyonel yetkinliğimizi kullanarak Türkiye’nin en ücra köşelerindeki yerlere bile güvenle ürün satışı yapıyoruz. Türkiye’nin büyük şehirlerinde yer alan ve satış kanallarımızın en önemli parçalarından biri olan Mono distribütörlerimizin avantajı ile ürünlerimizin şehir merkezlerinden mahallelere kadar doğrudan ulaştırabiliyoruz.

Hazır döner sektörünün kurucusu ve açık ara sektör lideri olarak yolumuza devam ederken büyüyerek yaygınlaşan organizasyonumuzun hedefi, pazarın lideri olarak Türkiye’nin 81 ilindeki yaygınlığımızı daha da arttırarak pazar payımızı çoğaltmaktır. Diğer taraftan Türk dönerinin dünyadaki sözcüsü ve savunucusu olarak 14 ülkeye ihracat yaparken ihracattan satışların ciro payımızdaki yerini de her yeni dönem arttırarak hedef ülke sayımızda da çıtayı yüksek tutuyoruz. Bu hedef doğrultusunda hedef pazarlarımız olan Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da yeni distribütör görüşmelerimiz devam ediyor. Büyümek istiyoruz çünkü biz %100 yerli sermaye ve %100 yerli üretici olan markamızı, kalitemizi ve gerçek Türk dönerini tüm dünya ile paylaşmak istiyoruz.

Bayilerimiz


Mono Kanalı Satış Müdürlüğü
Hüseyin Girgin
mono@bereketdoner.com.tr
İstanbul, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Tekirdağ
0533 283 1054
Mono Kanalı
İstanbul Anadolu Yakası Bölge Müdürlüğü

Bölge Satış Yöneticisi
Cemil Başpınar
istanadolu@bereketdoner.com.tr
0535 373 5770

Mono Kanalı
İstanbul Avrupa Yakası Bölge Müdürlüğü

Bölge Satış Yöneticisi
Onur Gökbayrak
istavrupa@bereketdoner.com.tr
0549 787 14 50


Bayi Kanalı Satış Müdürlüğü
Fehmi Murat Dönmez
bayi@bereketdoner.com.tr
0549 800 91 34
Ege Bölge Müdürlüğü

Bölge Satış Yöneticisi
Kadir Boduroğlu
izmirbolge@bereketdoner.com.tr
Afyonkarahisar, Aydın,Muğla, Denizli, Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Kütahya, Manisa, Uşak
0549 791 80 63İç Anadolu Bölge Müdürlüğü

Bölge Satış Yöneticisi
Mustafa Cömert
icbolge@bereketdoner.com.tr
Ankara, Çankırı, Çorum, Eskişehir, Kırıkkale, Yozgat, Aksaray, Karaman, Kayseri, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas, Tokat, Amasya
0549 784 67 87


Karadeniz Bölge Müdürlüğü

Bölge Satış Yöneticisi
Davut Yılmaz
karadenizbolge@bereketdoner.com.tr
Bartın, Karabük, Kastamonu, Zonguldak, Bolu, Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Trabzon
0549 806 55 50
Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürlüğü

Bölge Satış Yöneticisi
Murat Dönmez
Murat.Donmez@bereketdoner.com.tr
Bitlis, Van, Hakkari, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt, Şırnak, Kahramanmaraş, Elazığ, Malatya,Tunceli, Bingöl, Muş, Gaziantep, Kilis ,Mersin, Adana, Hatay, Osmaniye, Ağrı, Ardahan, Erzincan, Erzurum, Iğdır, Kars
0549 800 91 34
Akdeniz Bölge Müdürlüğü

Bölge Satış Yöneticisi
Fatih Gazioğlu
antalyabolge@bereketdoner.com.tr
Antalya, Burdur, Isparta
0533 275 82 09

 

Kurumsal Kanal Satış Müdürlüğü
sttk@bereketdoner.com.tr
Kurumsal Kanal
Ev Dışı Tüketim Anadolu Satış Müdürlüğü

Bölge Satış Yöneticisi
Mustafa Şahin Karadağ
mustafa.karadag@bereketdoner.com.tr
0541 734 7341

Kurumsal Kanal
Ev Dışı Tüketim Avrupa Satış Müdürlüğü

Bölge Satış Yöneticisi
Oğuz İşitmen
oguz.isitmen@bereketdoner.com.tr
0544 230 2006

Hazır DönerHazır döner uygulaması; Avrupa' da yerleşik Türk girişimciler tarafından başlatılmış ve 1990'lı yıllardan itibaren özellikle Almanya' da büyük bir hacme ulaşmıştır. Türkiye' de ise hazır döner üretimi ve sektörün kuruluşu 1998 yılında Bereket Döner ile başlamış ve süreç içerisinde Özde Bereket markası ile daha da aktif hale gelmiştir.

1998 yılında İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde 1350 metrekare kapalı alanda kurulmuş olan Türkiye’nin ilk hazır döner üretim tesisimiz 1999 yılının Haziran ayında deneme üretimlerine başlamıştır. Üretim tesisimiz, endüstriyel üretimin merkezi Almanya' dan ithal edilen makina parkı ve hijyenik üretim koşulları ile geleneksel yöntemlerle döner üretimi yapmaktadır.

Sektörün kurucusu ve lideri olarak üretici kimliğimizi temsil eden Özde Bereket markamız ile kurumsal bir çok firmadan zincir restorana kadar farklı kimliklerde müşterisine ürün tedariği sağlamaktadır. Günlük tek vardiyada 50 ton döner üretim kapasitesi ile çalışan tesisimiz Türkiye’nin açık ara farkla lider döner üreticisi olarak dünyanın da en büyük döner üreticilerinin başında yer almaktadır.