Satış Ağı | Bereket Döner

Satış

Tüm Türkiye’yi içine alan Bayi ağımız, satış stratejilerimize göre bazı bölgelerde mono distribütör, bazı bölgelerde genel distribütörlerimiz ile Türkiye’nin her köşesine ulaşmaktadır. Ürünlerimizin sağlıklı bir şekilde ülkenin her noktasına ulaşabilmesi için yaygın ve profesyonel bir lojistik ağıyla dağıtım yapmaktayız. Genel satış ağımızda yer alan 89 adet bayimiz Türkiye’nin her bölgesine hizmet verebilecek kapasitededir. Bayi satış kanalımızın yanında kurumsal, organize perakende (Retail) ve HoReCa (Hotel-Restoran-Cafe) satış kanalarımız ile Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan müşterilerimiz başta olmak üzere bütün müşterilerimize rahatlıkla ulaşıp kusursuz bir hizmet vermekteyiz.

Satış ağımızı daha kontrollü yönetebilmek için kurduğumuz Türkiye’nin büyük illerinde yer alan Bölge Müdürlüklerimiz ile bayi ağımızı oluşturan 89 adet bayimizi daha rahat organize edebiliyoruz. Bayi sistemimizde yer almayan illeri çevre illerde faaliyet gösteren bayilerimizin satış kanalına dâhil ederek Türkiye’nin en ücra köşelerine kadar ulaşıyoruz. Türkiye’nin büyük şehirlerinde yer alan ve ekibimizin önemli bir parçası olan Mono distribütörlerimiz ile ürünlerimizi mahallelere kadar doğrudan ulaştırabiliyoruz.

Büyüyerek devam eden organizasyonumuzun hedefi, pazarın lideri olarak Türkiye’nin 81 ilinde pazar payımızı çoğaltırken diğer taraftan ihracatımızı da artırmaktır. Bu hedef doğrultusunda hedef pazarlarımız olan Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da distribütör görüşmelerimiz devam ediyor. Büyümek istiyoruz çünkü biz %100 Türk markası olan markamızı, ürünlerimizi ve kalitemizi dünya ile paylaşmak istiyoruz.

Bölge Müdürlüklerimizin iletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayınız

Bayilerimiz

Akdeniz Bölge
Fatih Gazioğlu
0533 275 82 09
Doğu Anadolu Bölge
Kuddusi Demircioğlu
0549 803 84 30
Ege Bölge
Onur Taşdelen
0533 591 67 94
Güneydoğu Anadolu Bölge
Murat Ayna
0549 791 80 61
İç Anadolu Bölge
Mustafa Cömert
0549 784 67 87
İstanbul Avrupa Bölge
Aziz Cem Binbay
0543 684 23 09
Karadeniz Bölge
Hamit Yılmaz
0542 318 98 39

Bayilik başvurusu için tıklayınız.

Hazır Döner

Avrupa' da yerleşik Türk girişimciler tarafından başlatılmış ve 1990' lı yıllardan itibaren özellikle Almanya' da büyük bir hacme ulaşmıştır. Türkiye' de ise hazır döner üretimi Özde Bereket ile birlikte başlamış ve günümüzde bir sektör olarak kendini kabul ettirmiştir.

Özde Bereket, 1998 yılında İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde 1350 m2 kapalı alanda kurulmuş ve 1999 Haziran ayında deneme üretimlerine başlamıştır. Üretim tesisi, geleneksel döner üretimi ilkeleri ile endüstriyel üretimin merkezi Almanya' dan ithal edilen makina parkının birleşimi ile oluşturulmuştur.