Et Döner Çeşitlerimiz | Bereket Döner

Anasayfa > Ürünler > Et Döner

B.A. Usta İskender
B.A. Usta İskender100 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 915
Protein: 28
Karbonhidrat: 63
Yağ: 59
Sandiviç Et Döner
Sandiviç Et Döner50 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 443
Protein: 14
Karbonhidrat: 53
Yağ: 18
Pide Et Döner
Pide Et Döner50 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 443
Protein: 14
Karbonhidrat: 53
Yağ: 18
Bereket Sarma
Bereket Sarma100 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 570
Protein: 22
Karbonhidrat: 45
Yağ: 33
Çocuk Et Döner
Çocuk Et Döner40 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 321
Protein: 10
Karbonhidrat: 36
Yağ: 14
Dönermen
Dönermen40 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 701
Protein: 21
Karbonhidrat: 44
Yağ: 47
Sandiviç Izgara Köfte
Sandiviç Izgara Köfte90 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 548
Protein: 19
Karbonhidrat: 54
Yağ: 27
Porsiyon Et Döner
Porsiyon Et Döner100 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 892
Protein: 26
Karbonhidrat: 90
Yağ: 45
Dürüm Et Döner
Dürüm Et Döner75 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 608
Protein: 17
Karbonhidrat: 43
Yağ: 39
Pideli Köfte
Pideli Köfte150 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 906
Protein: 31
Karbonhidrat: 47
Yağ: 65
Beğendili İskender
Beğendili İskender100 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 1111
Protein: 22
Karbonhidrat: 63
Yağ: 83
Pilavüstü Et Döner
Pilavüstü Et Döner100 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 820
Protein: 23
Karbonhidrat: 88
Yağ: 40


Et Döner


Kaliteli hizmet anlayışıyla verdiğimiz hizmeti gururla müşterilerimize sunuyoruz. Yılların tecrübesiyle, 100’ü aşkın restoran ve AVM’lerle kısa sürede birçok insana ulaşmaktayız. Gerçek bir et döner yemek mi istiyorsunuz? Et döner için doğru adrestesiniz. Anne titizliği ile hazırlanmış etler, nefis lezzeti ile sizleri bekliyor. Giderek büyüyen restoran zincirimiz ve verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde, Türkiye’nin her bölgesine ulaşmaktayız. Konsept olarak sürekli yenilikçi yaklaşımla, sizlere hem görsel hem de damak zevki vermek adına, farklı çalışmalar yapmaktayız. Hızla büyüyerek, hizmeti insanların ayağına kadar getirmeyi hedeflemekteyiz.


Damak Zevkinizin Tek Adresi Et Döner


Et dönerin hammadde kaynağı olan ürünler, doğal ve kaliteli ürün çeşidinden oluşmaktadır. Etin terbiyelenmesinde, işlenmesinde kullanılan tüm süt ürünleri, doğallığı bozulmayan ürünlerden elde edilmektedir. Et, terbiyelenip müşteriye sunulana kadarki geçen süreçte, ilk elden tüketiciye ulaşmaktadır. Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan, tamamen doğal yollarla, müşterilere güvenilir et tükettikleri konusunda garanti sunuyoruz. Sunulan hizmette farklı et döner çeşitleri ile lezzetinizi katlıyoruz. Firma olarak; et döner, tavuk döner, çorbalar, salatalar, içecek ve tatlılarla masanızı renklendiriyoruz. Helal sertifikamız, ISO sertifikalarımız, tarım ve hayvancılık sertifikalarımızla kurumsal olarak da kendimizi kanıtlıyoruz. Et konusunda güvenilir adres arıyorsanız ve damak zevkinize uygun et döner yemek istiyorsanız, mutlaka bizim lezzetlerimizi denemelisiniz. Bayilik ağımızın geniş olmasından dolayı, Türkiye’de her bölgeye ulaşabilir kapasitedeyiz.


Franchising Ağımıza Katılın Et Döneri Tanıtalım


Franchising ağımızla giderek büyümeye devam ediyoruz. Türkiye’nin ilk hazır dönercisi olarak verdiğimiz hizmetin arkasında duruyoruz. Daha fazla büyümek ve dünyaya Türk et dönerini tanıtmak adına, firma olarak yaptığımız çalışmalardan gurur duymaktayız. Daha fazla büyümek adına, Franchising ağını genişletmek için, yatırımcıları giriş ve reklam bedeli olmaksızın bekliyoruz. Yatırım yapacak kişiler, Türkiye’yi, helal et ve hazır et döner hizmeti vererek tanıtan firmamızı, dünyaya açmak için katkılarınızı bekliyoruz. Amacımız, kurumsal olarak hizmet verdiğimiz sektörde, restoran zincirimizi büyütmek. Yeni ortaklar sayesinde bunun gerçekleşmesi mümkün olacaktır. Bunun için yapılacak çalışmalarda işbirliği önemli bir unsurdur. Et sektörü Türkiye şartlarında önemli bir kriterdir. Türk olarak, etin kesiminden mutfağa girişine kadar geçen süreç önemsenmektedir. Kültür olarak da tüketilen en temel besin kaynaklarından biridir. Et döner kültürünü yaşatmak ve dünyaya tanıtmak adına yenilikçi çalışmalarla, müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız. Damak zevkinden ziyade, helal et kesimi, etin terbiyelenmesinde kullanılan ürünlerin doğallığı ve bu gibi unsurlara dikkat ederek, titizlikle çalışmaktayız.