Et Döner Çeşitlerimiz | Bereket Döner
B.A. Usta İskender
B.A. Usta İskender80 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 915
Protein: 28
Karbonhidrat: 63
Yağ: 59
Sandiviç Et Döner
Sandiviç Et Döner50 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 443
Protein: 14
Karbonhidrat: 53
Yağ: 18
Pide Et Döner
Pide Et Döner50 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 443
Protein: 14
Karbonhidrat: 53
Yağ: 18
Bereket Sarma
Bereket Sarma100 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 570
Protein: 22
Karbonhidrat: 45
Yağ: 33
Çocuk Et Döner
Çocuk Et Döner40 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 321
Protein: 10
Karbonhidrat: 36
Yağ: 14
Dönermen
Dönermen40 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 701
Protein: 21
Karbonhidrat: 44
Yağ: 47
Sandiviç Izgara Köfte
Sandiviç Izgara Köfte90 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 548
Protein: 19
Karbonhidrat: 54
Yağ: 27
Porsiyon Et Döner
Porsiyon Et Döner100 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 892
Protein: 26
Karbonhidrat: 90
Yağ: 45
Dürüm Et Döner
Dürüm Et Döner75 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 608
Protein: 17
Karbonhidrat: 43
Yağ: 39
Pideli Köfte
Pideli Köfte150 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 906
Protein: 31
Karbonhidrat: 47
Yağ: 65
Pilavüstü Et Döner
Pilavüstü Et Döner100 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 820
Protein: 23
Karbonhidrat: 88
Yağ: 40

Et Döner


Bereket Döner olarak, müşterilerimize her daim kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübeyi de yanımıza alarak her gün 125’ aşkın restoranımızda binlerce kişiye hizmet veriyoruz.
Gerçek bir et döner mi yemek istiyorsunuz? Et döner için doğru adrestesiniz. Anne titizliği ile hazırlanmış etler, nefis lezzeti ile sizleri bekliyor. Giderek büyüyen restoran zincirimiz ve verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde, Türkiye’nin her bölgesine ulaşmaktayız. Yenilikçi konsept anlayışımızla sizlere hem keyifli bir ortam hem de bir lezzet şöleni sunmayı hedefliyoruz.

Damak Zevkinize Tek Adresi Et Döner


Et dönerimizin hammadde kaynağı olan tüm ürünler doğal olup özenle seçilerek temin edilmektedir. Etin terbiyelenmesinde, işlenmesinde kullanılan yoğurt, soğan, tuz ve baharatlar doğal yollardan elde edilmektedir. Et, terbiyelenip müşteriye sunulana kadarki geçen süreçte, ilk elden tüketiciye ulaşmaktadır. Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan, tamamen doğal yollarla, müşterilere güvenilir et tükettikleri konusunda garanti veriyoruz. Menümüzde yer alan farklı döner çeşitleriyle sizlere bir çok seçenek sunuyoruz. Firma olarak masalarınızı et dönerve tavuk dönerin yanı sıra, çorbalar, salatalar, içecek ve tatlılarla lezzetlendiriyoruz. Helal sertifikamız, ISO sertifikalarımız, tarım ve hayvancılık sertifikalarımızla kurumsal olarak kalitemizi kanıtlıyoruz. Et konusunda güvenilir adres arıyorsanız ve damak zevkinize uygun et döner yemek istiyorsanız, mutlaka bizim lezzetlerimizi denemelisiniz. Geniş bayi ağımızla Türkiye’nin bir çok noktasından ulaşılabilir nitelikteyiz.

Franchising Ağımıza Katılın Et Döneri TanıtalımFranchising ağımızla giderek büyümeye devam ediyoruz. Türkiye’nin ilk hazır dönercisi olarak verdiğimiz hizmetin arkasında duruyoruz. Daha fazla büyümek adına, Franchising ağını genişletmek için, yatırımcılarımızdan reklam katılım bedeli olmaksızın Bereket Döner çatısı altına bekliyoruz. Yatırımcı adaylarımızın Türk dönerinin dünyadaki sözcüsü ve savunucusu olan markamızla aynı bağlılıkla çalışmak adına katkılarını bekliyoruz. Amacımız, kurumsal olarak hizmet verdiğimiz sektörde, markamızı ve bağlı restoran zincirimizi büyütmek. Yeni ortaklar sayesinde bunun gerçekleşmesi mümkün olacaktır. Bunun için yapılacak çalışmalarda işbirliği önemli bir unsurdur. Et sektörü Türkiye gıda sektöründe önemli bir unsurdur. Ülkemizde, etin kesiminden mutfağa girişine kadar geçen süreç önemsenmektedir. Kültür olarak da et, tüketilen en temel besin kaynaklarından biridir. Et döner kültürünü yaşatmak ve dünyaya tanıtmak adına yenilikçi çalışmalarla, müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız. Damak zevkinden ziyade, helal et kesimi, etin terbiyelenmesinde kullanılan ürünlerin doğallığı ve bu gibi unsurlara dikkat ederek, titizlikle çalışmaktayız. Sizlere hem keyifli bir ortam hem de bir lezzet şöleni sunmayı hedefliyoruz.