Franchise
Sistemi

Güvenli yatırımın ve bereketli kazancın adresi:

Bereket Döner

İlk şubesini 1988 yılında İstanbul’da açan Bereket Döner; 36 yıldır doğal, yerli, kaliteli, helal ürünleri ve lezzetiyle milyonların gönlünde taht kurmuştur. Müşteri memnuniyeti ve güvenine dayalı hizmet anlayışı ile kısa zamanda sektörünün öncüsü durumuna gelen markamız, ilk hazır döner üreticisi olarak da geleneksel Türk lezzetini Türkiye’nin her bölgesine aynı standartta ulaştırmayı başarmıştır.

Kalite, helal ve hijyen konusunda Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri olan Bereket Döner’in uygun fiyat, üstün hizmet ve yüksek kazanç politikasıyla uyguladığı franchise modeli de yatırımcıların ilgi odağı olmuştur.

Bugün Türkiye’nin dört bir yanında 80’i aşkın restoranı bulunan Bereket Döner, yatırımcılarına güvenli ve kazançlı iş modeli sunmaktadır.

Yaklaşık yarım asırlık bir geçmişe sahip olan Bereket Döner, Türkiye’nin en büyük döner üreticisidir. Ocak 2024’te Türkiye’nin 1 numaralı Franchise Lideri Komagene’yi bünyesinde barındıran Yörpaş A.Ş çatısı altına giren markamız gücüne güç katmıştır. Böylece yatırım, teknolojik yenilik, ürün tedariği, ürün ve hizmet geliştirme, daha geniş bir pazara ulaşma, lojistik, franchise, reklam ve pazarlama alanlarında yeni atılımları hayata geçirmeye başlamıştır.

“Düşük risk, yüksek kazanç ve mutlu yatırımcı” modeliyle Türkiye’de kısa zamanda 200 şubeye ulaşmayı hedefleyen Bereket Döner, aynı zamanda bir dünya markası olma yolunda da hızla ilerlemektedir.

Markamızla iş ortaklığı yaparak başarılı ve bereketli bir işletmeye sahip olmak için siz de franchise başvurusunda bulunabilirsiniz!

Neden Bereket Döner?

Yüzde 100 Müşteri Memnuniyeti!

Bereket Döner, lezzetli, kaliteli, hijyen ve helal ürünleriyle güvenilirdir. Ürünlerin tüm aşamalarında hijyen ve üretim standartları titizlikle uygulanır. En kaliteli ve en taze malzemeler kullanılarak yüzde 100 müşteri memnuniyeti esas alınır.

En Bilinir Marka

Bereket Döner, yaklaşık yarım asırlık köklü ve güçlü bir marka olarak büyük bir müşteri sadakatine sahiptir. Bereket Döner’in marka bilinirliği ve prestiji, iş ortaklarımıza büyük avantajlar sağlar.

Sürekli Ürün Geliştirme

Bereket Döner çağın koşullarına uygun ve tüketici tercihlerini göz önünde bulundurarak yeni ürünler ve hizmetler geliştirir. Sürekli Ar-Ge çalışmaları yapan uzman bir kadroya sahiptir.

Başarısı Kanıtlanmış İş Modeli̇

Bereket Döner, “Düşük risk, yüksek kazanç ve mutlu yatırımcı” modelini başarıyla uygular.

Yatırımını 12-15 Ayda Geri̇ Kazan

Bereket Döner, restoranı kurmak için yapacağınız yatırımın geri dönüş süresi ortalama 12 ile 15 ay arasıdır.

Kapına Kadar Sevkiyat

Bereket Döner, Türkiye’nin en büyük restoran zincirine sahip bir marka olarak üst seviyede soğuk zincir taşıma kapasitesine sahip araçlarıyla şubelerinin kapısına kadar sevkini gerçekleştirir.

Eği̇ti̇m ve İşletme Desteği̇

Bereket Döner tecrübeli ve alanında uzman güçlü bir ekibe sahiptir. İş ortalarına kapsamlı bir eğitim ve destek programı sunarak işletmesini başarılı bir şekilde yönetmesi için her türlü katkıyı sağlar.

En Uygun Lokasyon

Bereket Döner, özel bir programla bayi adaylarına uygun lokasyon seçimi konusunda yardımcı olur.

Etki̇n Pazarlama Ve Reklam

Bereket Döner, markanın bilinirliğini artırmak ve daha geniş bir kitleye ulaşmak için etkin pazarlama ve reklam stratejisi yürütür.

Türkiye’nin 1 Numaralı Fast Food Şirketinin Güvencesinde Olun

Bereket Döner, Türkiye’nin en büyük fast food markalarını bünyesinde barından Yörpaş A.Ş çatısı altında iş ortaklarına güvenli ve kazançlı bir model sunar.

Onli̇ne Satış Kanalları İle Güçlü İş Bi̇rli̇ği̇

Bereket Döner, online satış platformları ile iş birliği yaparak iş ortaklarının kazancını artırmayı hedefler.