Tavuk Döner Çeşitlerimiz | Bereket Döner
Sandiviç Tavuk Döner
Sandiviç Tavuk Döner50 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 412
Protein: 14
Karbonhidrat: 53
Yağ: 15
Pide Tavuk Döner
Pide Tavuk Döner50 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 412
Protein: 14
Karbonhidrat: 53
Yağ: 15
B.A. Usta Tavuk İskender
B.A. Usta Tavuk İskender80 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 852
Protein: 28
Karbonhidrat: 63
Yağ: 52
Bereket Tavuk Sarma
Bereket Tavuk Sarma 100 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 603
Protein: 26
Karbonhidrat: 62
Yağ: 27
Çocuk Tavuk Döner
Çocuk Tavuk Döner40 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 295
Protein: 10
Karbonhidrat: 36
Yağ: 11
Porsiyon Tavuk Döner
Porsiyon Tavuk Döner100 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 829
Protein: 26
Karbonhidrat: 90
Yağ: 38
Dürüm Tavuk Döner
Dürüm Tavuk Döner75 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 560
Protein: 17
Karbonhidrat: 43
Yağ: 34
Pilavüstü Tavuk Döner
Pilavüstü Tavuk Döner100 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 757
Protein: 23
Karbonhidrat: 88
Yağ: 33

Tavuk Döner


Tavuk döner, lezzeti, fiyat avantajı ve doyurucu olması sebebiyle çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Hızlı ve kolay tüketilebilir olduğundan özellikle çalışanların ve öğrencilerin hızlı yemek aralarında çabucak hazırlatıp yiyecekleri lezzetli bir yemektir. Diğer aperatiflere göre tavuk döner besin öğeleri açısından daha kıymetli olduğu için aileler de çocukları için tercih edebiliyor. Tavuk döner üretiminde firmamız kalite ve hijyen koşullarına maksimum özen göstererek çalışıyor. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve temizliğine önem veriliyor. Üretim alanının temizliğine dikkat ediliyor. Üretimdeki tüm işlem ve unsurlar, sağlık koşullarına uygun olarak düzenleniyor. Daha sonra döneri tecrübeli usta ve şeflerin katkılarıyla damak tadınıza uygun bir şekilde hazırlıyor.

Tavuk Döner Yenilecek Yerde Dikkat Edilmesi Gerekenler


Tavuk döner ucuz ve lezzetli olması sebebiyle dışarıda yemek yenileceği zaman çok tercih edilen bir üründür. Özellikle öğrencilerin başlıca yemeği tavuk dönerdir. Bu sebeple birçok yerde tavuk döner yapılıyor. Fakat çoğu yer tavukta en ucuzuna kaçıp kaliteli üretim ve hijyen şartlarına uygun olmayan şekilde tavuk döner hazırlayabiliyor. Bu sebeple bilmediğiniz yerlerde tavuk döner yemek sağlıklı olmayabilir. Güvenilir yerlerden tavuk döner yenmelidir. Firmamız sağlıklı ve kaliteli tavuk döner hazırlayan, alanında başarılı markalardan biridir. Bereket Dönerde üretilen tavuk döner ustalar, şefler ve mutfaktaki sorumlular tarafından kaliteli üretim ve hijyen koşullarına önem verilerek hazırlanıyor. Önemle tekrar etmek gerekirse Tavuk döner yenilecek yerin bilindik güvenilir bir yer olması gerekiyor. Firmamız bu konuda en güvenili adreslerdendir.

Tavuk Dönerin Yapılışı


Tavuk döner yapımında tavuğun yumuşak etleri kullanılır. Bu sayede döner daha lezzetli olur. Tavuğun kullanılacak kısımları gerekli soslama işleminden geçirildikten sonra pişirilecek ocağın aparatına takılır ve sürekli çevrilerek yavaş yavaş pişmesi sağlanır. Tavuk döner özel döner bıçağı ile ince ince doğranır.
Tavuk döner genellikle ekmek arasında veya dürüme sarılarak tüketiliyor. Çeşitli yeşillikler ve soslar ile de tatlandırılıyor. Tavuk döner; dürüm, pilav üstü, sade gibi birçok farklı şekilde sunulabiliyor.
Tavuk döner yapımı pratik ve servisi hızlı olan bir yemektir. Tüketimi kolay ve hızlı olduğu için en çok tercih edilen fastfoodlar arasında yer alır. Farklı lezzeti sayesinde herkes tarafından beğenilerek tüketilen tavuk döner, çalışanlarımız tarafından özenle hazırlanarak müşterilerimize sunulur.
Firmamız döner yapımında tüm ayrıntılara dikkat eder. Müşterilerin tercihlerine ve damak tadına önem verir. Hijyen koşullarına uygun bir ortamda çalışılır. Her şey sağlık kurallarına uygun bir şekilde hazırlanır.