Tavuk Döner Çeşitlerimiz | Bereket Döner

Anasayfa > Ürünler > Tavuk Döner

Sandiviç Tavuk Döner
Sandiviç Tavuk Döner50 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 412
Protein: 14
Karbonhidrat: 53
Yağ: 15
Pide Tavuk Döner
Pide Tavuk Döner50 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 412
Protein: 14
Karbonhidrat: 53
Yağ: 15
B.A. Usta Tavuk İskender
B.A. Usta Tavuk İskender100 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 852
Protein: 28
Karbonhidrat: 63
Yağ: 52
Bereket Tavuk Sarma
Bereket Tavuk Sarma 100 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 603
Protein: 26
Karbonhidrat: 62
Yağ: 27
Çocuk Tavuk Döner
Çocuk Tavuk Döner40 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 295
Protein: 10
Karbonhidrat: 36
Yağ: 11
Porsiyon Tavuk Döner
Porsiyon Tavuk Döner100 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 829
Protein: 26
Karbonhidrat: 90
Yağ: 38
Dürüm Tavuk Döner
Dürüm Tavuk Döner75 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 560
Protein: 17
Karbonhidrat: 43
Yağ: 34
Pilavüstü Tavuk Döner
Pilavüstü Tavuk Döner100 Gr
Bir Porsiyonda
Kalori: 757
Protein: 23
Karbonhidrat: 88
Yağ: 33


Tavuk Döner


Dışarıda yemek yenileceği zaman akla ilk gelen lezzet tavuk döner oluyor. Tavuk döner lezzeti ve doyurucu olması sebebiyle çok tercih ediliyor. Tavuk döner özellikle çalışanların ve öğrencilerin kısa yemek aralarında çabucak hazırlatıp yiyecekleri lezzetli bir yemektir. Fiyatının uygun olması ve lezzetli olması sebebiyle tavuk döner toplumumuzda çok tüketiliyor. Diğer aperatiflere göre tavuk döner daha sağlıklı olduğu için aileler de tercih ediyor. Tavuk döner yapımında firmamız temizlik ve sağlık kurallarına uygun olarak çalışıyor. Kullanılan malzemelerin temizliğine önem veriliyor. Mekânın temizliğine dikkat ediliyor. Her şey sağlık koşullarına uygun olarak yapılıyor. En önemli konu da sağlık kurallarına uygun olmasıdır. firmamız bu sebeple ilk önce temizliği ön planda tutuyor. Daha sonra döneri en iyi ve en lezzetli şekilde hazırlıyor.


Tavuk Döner Yenilecek Yerde Dikkat Edilmesi Gerekenler


Tavuk döner ucuz olması ve lezzetli olması sebebiyle dışarıda yemek yenileceği zaman çok tercih ediliyor. Özellikle öğrencilerin başlıca yemeği tavuk dönerdir. Bu sebeple birçok yerde tavuk döner yapılıyor. Fakat çoğu yer tavukta en ucuza kaçıyor ve hijyen şartlarına uygun olmayan şekilde tavuk döner hazırlıyor. Bu sebeple her yerde tavuk döner yemek sağlıklı değildir. Güvenilir yerlerden tavuk döner yenmelidir. Firmamız tavuk dönerde alanında en iyisidir. Tavuk döner yapımında temizliğe önem vererek hazırlanıyor. Çalışanlar temizlik konusunu ön planda tutuyor. Yemeklerin hazırlandığı yerin temizliğine dikkat ediliyor. İnsan sağlığını tehdit eden her şeyden uzak durularak en iyi koşullarda tavuk döner hazırlanılıyor. Tavuk döner hazırlanırken kullanılacak malzemeler en iyiler olmalıdır. Böylece döner daha lezzetli olur. Tavuk döner yenilecek yerin bilindik güvenilir bir yer olması gerekiyor. Firmamız bu konuda güvenilirdir.


Tavuk Dönerin Yapılışı


Tavuk döner yapımında tavuğun yumuşak etleri kullanılır. Bu sayede döner daha lezzetli olur. Tavuğun kullanılacak kısımları gerekli soslama işleminden geçirildikten sonra pişirilecek ocağın aparatına takılır ve sürekli çevrilerek yavaş yavaş pişmesi sağlanır. Tavuk döner özel döner bıçağı sayesinde ince ince doğranır. Tavuk döner genellikle ekmek arasında tercih ediliyor. Çeşitli yeşilliklerle tatlandırılıyor. Tavuk döner birçok şekilde sunuluyor. Dürüm olarak, pilav üstü, sade ve daha birçok şekilde hazırlanıyor. Hepsi de tavuk dönerin farklı lezzetlerini ortaya çıkarıyor. Tavuk döner yapımı pratik ve servisi hızlı olan bir yemektir. En çok tercik edilen yemeklerden biridir. Farklı lezzeti sayesinde herkes tarafından beğenilerek yeniliyor. En lezzetli tavuk döner çalışanlarımız tarafından hazırlanarak müşterilerimize sunuluyor. Firmamız döner yapımında bütün ayrıntılara dikkat ediyor. Müşterilerin tercihlerine önem veriyor. Temizlik kurallarına uygun ortamda çalışıyor. Her şey sağlığa uygun şekilde hazırlanıyor. Tavuk döner hizmetini en iyi şekilde ve güvenilir olarak firmamızdan alabilirsiniz.